Najbliższy Występ
we WROCŁAWIU
odbędzie się:


12.05.02r o godź 21:00 (niedziela)
w klubie NA JATKACH
ul. Stare Jatki 6

zamknij

Kontakt w sprawie Występów i Newsy! Doniesienia prasowe na temat Kabaretu Galeria Multimedialna Kabaretu Gazeta Inteligentna wydawana przez Kabaret Opowiadania Bartka Muszynskiego

Mik Jonson - Lat 35. z zawodu jest elektromechanikiem urządzeń dźwigowych. Karierę zaczynał jako klown na plaży w Czechosłowacji.

Norman Hiundaj - Lat 11. aktor Teatru Leśnego w Grenlandii i kierowca rajdowy. Najczęściej ściga się na kombajnach.

Wiktor Pasztet - Lat 4 i pół. sprzedawca męskiej biżuterii, student V roku Encyklopedystyki Żywiołowej. Poeta-uwodziciel.

Mik Pik - Lat 90. pracuje jako pies-listonosz. Z zamiłowania jest tapicerem. Znany także jako Andrzej Jastrząb - komik na telefon.
Bogdan Borsuk - Lat 800. właściciel baru wolnej obsługi w Hongkongu. Dorabia na dworcu kolejowym jako księgowy. Były agent KGB.
Maciuś Keczup - Lat nie ma. na co dzień pracuje w cyrku w charakterze błazna. Jego hobby to żucie kawałka spalonej, samochodowej opony. Przemądrzały kulturysta.
Jesi Orangutan - Lat 9 Czuje się na 10. piosenkarz country, model. Powozi dorożką w westernach. W dzieciństwie brał udział w wojnie o Falklandy. Ranny od kuli armatniej w prawą brew.
Roland Agrest - Kierowca busa kabaretowego. Niewidomy i sparaliżowany po ciężkim upadku z krzesełka turystycznego. Zmarł wczoraj.


  • I miejsce na Festiwalu Kabaretów Komunistycznych w Korei Północnej,
  • Grand Prix Jednego Komika w Szprotawie,
  • 9 miejsce w Drużynowych Skokach Kabaretowo-Narciarskich w Szczyrku.
  • Grand Prix VII Przeglądu Kabaretów Innych w Rzeszowie,
  • Wyróżnienie za Całokształt od prezydenta miasta Sycowa,
  • III miejsce w Konkursie Tańca Satyrycznego w Polanicy Zdrój
  • Brązowy Ślimak na V Spotkaniach Kabaretów Religijnych w Częstochowie!